0

Питання/відповідь

У вас у продажу нові телефони?

Компанія Find My Phone займається продажем стіокових телефонів, тобто таких, які вже були у використанні. Незважаючи на це, кожна модель пристрою проходить ретельну перевірку в сервісному центрі, і лише після підтвердження повної працездатності телефони надходять у продаж.

Ми цінуємо свою репутацію, тому відповідаємо за якість наших товарів.

Чи всі функції працюють у смартфонах компанії Find My Phone?

Так, телефони нашої компанії повністю підтримують усі функції, передбачені тією чи іншою моделлю. При покупці клієнт отримує гарантію на 3 місяці, протягом яких покупець може звертатися до нас з будь-яких технічних питань щодо товару.

У чому різниця станів «Як новий», «Відмінний» та «Хороший»?

Різниця є тільки у зовнішньому вигляді. Щодо технічної роботи – кожен пристрій функціонує справно.

  • Стан «Як новий» – ідеальний зовнішній вигляд пристрою, який практично не використовувався та міг застосовуватися як вітринний зразок. Сліди експлуатації відсутні.
  • Стан «Відмінний» – пристрої з мінімальними недоліками у вигляді дрібних подряпин та незначних потертостей, які зовсім візуально не примітні.
  • Стан «Хороший» – смартфони з видимими ознаками використання, корпус або екран яких був схильний до потертостей, подряпин і невеликих сколів.

На дошках оголошень такий самий телефон коштує дешевше!

Це не правда. На дошках оголошень дійсно можна зустріти хороший телефон на перший погляд за низьку вартість. Однак найчастіше це підробки та китайські низькоякісні копії, які прослужать вам не більше тижня.

Варто пам’ятати, що якісна річ не може коштувати копійки. Виробник вкладає чималі кошти у виробництво хорошої техніки, тому надто дешева ціна на дорогу модель смартфона має вас насторожити!

Асортимент компанії Find My Phone складається тільки з оригінальних пристроїв від відомих брендів. Для того, щоб ми могли гарантувати якість, ми використовуємо цілу команду професіоналів.

Продавці з дощок оголошень не дають жодних гарантій, так що якщо куплений там товар вас не влаштував – ви залишаєтеся віч-на-віч з цією проблемою. Ми даємо своїм клієнтам гарантію на 90 днів, протягом яких усі можливі технічні нюанси зобов’язуємось взяти на себе.

Є питання?
Залишіть заявку і ми з радістю відповімо Вам
Задати питання

Додайтесь до наших соціальних груп

Следите ежедневно за нашими новостями и не пропускайте акции.
Участвуйте в обсуждениях и делитесь своими впечатлениями.
Аукцион с 1 грн на смартфон каждый день.