0
Оригінальні
смартфони
У нас у продажу є лише оригінальні пристрої від відомих брендів. Кожен смартфон проходить ретельну перевірку у сервісному центрі та оцінюється за 30 параметрами.
Гарантія
якості
Ми надаємо гарантію на 3 місяці, протягом яких безкоштовно надаємо повну технічну підтримку.
Безпечна
угода
Здійснюємо доставку до будь-якого населеного пункту України. Всю суму покупки клієнт оплачує після отримання посилки після огляду товару.

Про нас

Компанія Find My Phone спеціалізується на продажу пристроїв, які були у використанні, але зберегли свою якість і мають знижену вартість.

Наша команда складається з підприємців, якi займаються розвитком бізнесу у сфері ReCommerce. Дана діяльність передбачає повторне використання продукції з повним збереженням її якості. Це стосується і мобільних пристроїв. Наприклад, у людини є відмінний смартфон, але вийшла нова модель, і користувач вирішив його замінити. Попередній телефон може залишитися без єдиної вади, у зв’язку з чим, пристрiй абсолютно придатний для подальшої експлуатації.

Мета нашої компанії – зробити смартфони доступними для кожної людини. Ми створюємо умови для безпечної покупки пристрою за прийнятну вартість. Якщо смартфон перестав бути цікавим для минулого власника, але зберіг усі функції і повну працездатність – він може і повинен далі служити новому власнику.

Завдяки нашій діяльності, сучасні та інноваційні мобільні пристрої може дозволити собі переважна кількість громадян в Україні.

З огляду на кількість неякісних підробок, які заполонили собою усi маркетплейси та дошки оголошень, у багатьох випадках стоковий смартфон купувати небезпечно. Але це не відноситься до нас! У компанії Find My Phone ви зустрінете тільки оригінальні моделі від відомих світових виробників.

Купівля телефону з рук у руки також небезпечна. Незважаючи на досить привабливі ціни, ризик потрапити на підробку, яка може не прослужити і тиждень, дуже великий. Крім того, купуючи товар у неперевірених продавців, клiєнт не має гарантії, що телефон не був краденим. Надмірна економія у такому випадку може зіграти злий жарт!

Стоковi смартфони – це відмінний варіант економії, якщо дана техніка є сертифікованою, пройшла всі етапи перевірки, і надається з гарантією. Купуючи телефон у нас, клієнт отримує гарантію на 3 місяці. Протягом цього часу ми зобов’язуємося надати технічну підтримку, якщо у цьому буде необхідність. Також протягом 90 днів з моменту покупки ми замінимо смартфон, якщо його якість не відповідає заявленiй якостi при покупці.

Співпраця з Find My Phone – відмінний спосіб отримання сучасного, потужного смартфону, вартість якого обійдеться в рази дешевше, ніж пропонують відомі торгові мережі. Бажаємо вам приємних покупок!

м. Запоріжжя пр. Соборний, 177

Додавайтеся до наших соціальних груп

Стежте щодня за нашими новинами та не пропускайте акції.
Беріть участь в обговореннях та ділитесь своїми враженнями.
Аукціон з 1 грн на смартфон кожен день.