0
Особливості нової ракети Nasa: доліт до Марсу за 45 хвилин замість 1 року - FindMyPhone

Спеціалісти з Nasa розглядають декілька космічних проектів, щоб за можливістю реалізувати їх у майбутньому. Серед цих проектів і пропозиція від американських вчених, зміст якої полягає у використанні нового ядерного двигуна особливої конструкції.

Згідно з цього проекту, ракета потенційно зможе досягти Марсу за 45 хвилин після запуску. Попередній часовий показник польоту такої відстані складав 1 рік.

Амбіції Nasa щодо освоєння космосу дуже великі, тому компанія веде активне залучення вчених для розробки нових технологічних проектів. На сьогодні Nasa визначались з 14 новими проектами, які здалися корпорації найбільш цікавими для реалізації. Проекти вже профінансовані та знаходяться на першій фазі дослідження, але є ще подальший відбір. Так, до третьої фази зможуть дійти лише пара-трійка найкращих з проектів.

 

 

За планами Nasa, орієнтовно через 2 роки астронавти мають висадитися на Луну. Мета висадки – початок будівництва першої бази на Луні. В подальшому планується висадка на Марс, і за прогнозами це може статися вже у наступному десятиріччі. І проекти щодо Марсу є найбільш цікавими та актуальними наразі для космічного агентства США.

Інноваційна технологія нового ядерного двигуна – не є зовсім новою концепцією, але вчений з Університету штата Флорида Райан Госсе запропонував цю технологію застосувати у модернізованому варіанті. Пропозиція Госсе полягає в об’єднанні двох типів ядерного двигуна в один, який буде складатися з двох частин – теплової та електричної. За словами вченого, це дозволить ракеті скоротити час польоту у багато разів, а сама подорож від точки відправки до точки прибуття складе всього 45 хвилин.

Як зазначено вище, у пропонованій концепції буде використатися 2 двигуни, що будуть об’єднані в один. За словами Госсе, така подвійна конструкція забезпечить швидкий політ не тільки до Марсу, але й до інших, більш далеких планет.

Також на думку Госсе, 45-хвилинний політ значно зменшить ризики космічної дослідницької подорожі та значно знизить навантаження на здоров’я космонавтів, і в цілому буде набагато безпечнішим.

Топ-10 смартфонів-лідерів за автономністю. Рейтинг 2022 року
Потужні смартфони з великими можливостями – це добре й таких моделей є велика кількість, але коли справа стосується автономності, коло асортименту звужується. Телефон за своїм призначенням – це портативний пристрій,…
Читати далі
Україна допоможе Естонії створити свою “Дію”
Незабаром в Естонії теж з’явиться Дія. У створенні електронного сховища документів допоможе Україна. Про експорт найкращих практик з цифрової держави розповіли Михайло Федоров – голова Мінцифри України та Крістіан Ярван…
Читати далі