0
Зарядка смартфона до 100% за 8 хвилин – це реальність

Технологію найшвидшої зарядки смартфона в світі анонсувала компанія Xiaomi. Всесвітньо відомий бренд завжди дивував своїх користувачів інноваційними новинками, але на цей раз їх розробка перевершила всі очікування. Тепер для повної зарядки смартфона знадобиться всього лише 8 хвилин, і цей показник розрахований на ємність батареї 4000 mah! Зрозуміло, за допомогою бездротової зарядки пристрій буде заряджатися довше, але не набагато – всього 15 хвилин від 0 до 100%.

Не тільки Xiaomi. Хто ще працює над втіленням ідеї надшвидкої зарядки?

Ідея розробки надшвидкої зарядки для телефонів належить не тільки компанії Xiaomi. Над цією задумкою вже не перший рік працюють багато знаменитих бренди, змагаючись один з одним. Так, корпорація BB Electronics, якій належать бренди Oppo, Vivo, OnePlus і Realme, вже презентувала технологію Super Flash Charge в 2020 році (зарядний пристрій потужністю 125 Вт). Така зарядка здатна відновити енергію смартфона за 20 хвилин.

Як показала практика, китайська компанія Xiaomi зайняла лідируючу позицію в питанні швидкісної зарядної системи. Двома роками раніше бренд вже ставив рекорд в 17 хвилин, але на сьогодні цей показник скоротився до 8 хвилин, і це поки можна вважати абсолютною перемогою. Залишається тільки чекати: чи зможе хтось відібрати кубок першості у даного виробника.

Плюси надшвидкої технології зарядки всім зрозумілі. А що ж з приводу мінусів?

У своїй більшості властивістю швидкої зарядки наділені саме оригінальні блоки живлення і кабелі, якими комплектуються смартфони перед упаковкою. Однак такі зарядні пристрої користувачі в основному використовують вдома, при тому що необхідність у миттєвій зарядці телефону виникає частіше поза домашньої обстановки. Цей нюанс виробники явно не догледіли. Але це не головна проблема.

Інше питання, наскільки це безпечно – зарядити акумулятор за кілька хвилин, з урахуванням його можливого перегріву. Багато експертів сходяться на думці, що регулярні надшвидкі зарядки можуть істотно скоротити період повноцінної роботи смартфона та, іншими словами, дуже скоро вивести його з ладу.

Прикладом тому послужив експеримент, проведений з зарядкою від Xiaomi потужністю в 120 Вт. Під час проведення тесту температура нагріву акумулятора піднялася до 40 градусів, але тривало це не довго, і показники незабаром повернулися до норми.

На сьогоднішній день технологія швидкої зарядки поки широко не поширена, але впевнено чекає світового визнання. Наскільки вона вплине на знос батарей – поки достеменно не відомо. У будь-якому випадку, постійно користуватися тільки такий надшвидкої зарядкою не рекомендується – обов’язково потрібна запасна альтернатива.

 

Оновлення у Vivo: представлений дизайн смартфонів серії S15
Компанія Vivo показала світові дизайн своєї нової лінійки смартфонів - Vivo S15. Анонс пристроїв відбувся 19 травня, але користувачі мали змогу побачити нові моделі раніше. Адже китайський виробник оприлюднив зображення…
Читати далі
Корпорація Samsung вилучила букву “Z” із назв своїх смартфонів
Компанія Самсунг вилучила з назв деяких моделей своїх смартфонів маркування "Z". Преставники покищо ніяк не прокоментували дану ситуацію, але про причини цієї дії здогадатися не складно. Маркування "Z" стало символом…
Читати далі
Перший білоруський ноутбук: майже 90% деталей – імпортні
Президент Білорусі презентував ноутбук власного виробництва. Він з гордістю показав його всім присутнім в залі та наголосив на тому, що пристрій зроблено з найкращих складових. За його словами, спеціалісти «шаталися…
Читати далі