0
Допомога нашим бійцям

Друзі, колеги, парнери, наші клієнти і всі, хто зараз читає нас.

Декілька днів ми знаходилися у повному шоці і не знали, що робити. Але паніка — злий ворог у цей час. Надія тільки на наших військових і бійців територіальної оборони. Вони зараз дуже потребують нашої з Вами допомоги!

Ми вирішили допомогти та зібрали необхідні речі. Це павербанки, зарядні пристрої, кава, чай, вода, теплі речі, медичні препарати, енергетичні напої та стартові пакети для зв‘язку.

Будь-ласка, долучайтеся і допомагайте нашим бійцям!

Список вкрай необхідних речей:

◦ Ліхтарики звичайні
◦ Ліки першої допомоги (бинти, перекис, йод, знеболювальні, противовірусні)
◦ Павербанки
◦ Рації (станції)
◦ Зарядні пристрої (Блочки та USB кабелі)
◦ Батарейки формату ААА
◦ Теплий одяг
◦ Енергетики (за можливістю)

Про додаткові потреби можна запитати у пунктах розміщення українских військових у вашому місті! Гроші зараз — це ніщо! Життя наших солдат — найбільша цінність для усіх нас.

Дорогі наші бійці, що захищають кордони, стратегічні об‘єкти і кожен куточок України! Сил Вам, стійкості духу, будьте здоровими і повертайтеся живими!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Як подовжити ресурс смартфонів: декілька важливих порад для користувачів
Ресурс смартфону не безмежний та навіть найсучасніші моделі мають свій строк служби. Але його можна подовшити, якщо дотримуватися найважливіших порад. Найбільше ресурсу займають майнери. Це є програми, які використовуються для…
Читать далее
Ведуться роботи над повною українізацією нашого сайту!
Шановні клієнти та відвідувачі нашого сайту! З радістю вітаємо вас у нашому інтернет-магазині. Навіть у такий складний час ми продовжуємо працювати. Наразі ми прийняли однозначне рішення щодо повного переведення контенту…
Читать далее